arrow_upward
Informácie
+421 (0)905 444 140
Veľkoobchod a distribúcia ponožiek a pleténho tovaru
0 KS / 0,00 EUR
Vitajte, môžete sa zaregistrovať, alebo prihlásiť
Zákazník
Zabudol som svoje heslo Registrácia / Nový účet
 FACEBOOK

KS


KS THERMO FIBRE FUNCTION značkové ponožky KS sú vyrobené na základe najnovších poznatkov pri vývoji funkčných termo ponožiek. Vďaka HI-FUNCTION technológii pletenia, dlhoročnému výzkumu a testovaniu, patria k špičke medzi ponožkami určenými pre šport, rekreáciu, ako aj bežné použitie. Podstatou nadštandardného výkonu ponožiek KS je integrovaný multivrstvový funkčný systém úpletu THERMO-FIBRE. Ten zabezpečuje stabilitu funkčnosti ponožiek pri nadmernej záťaži a spolu s fyziologicky optimálne riešenými zónami v úplete sa podieľa na vynikajúcom odvode vlhkosti a prestupu potu od chodidla. Dlhodobo odskúšaná a testovaná kombinácia materiálov pridáva ponožkám KS nadpriemerné termoizolačné vlastnosti.

KS Thermo Fibre function ponožky doporučujeme pre všetky sezónne aktivity od jesene až do jari. Dizajnové a úpletové riešenie ponožiek KS vychádza z požiadaviek jednotlivých športových, ako aj bežných rekreačných aktivít. Spĺňajú náročné požiadavky na komfortné nosenie a podieľajú sa tiež na dosahovaní Vašich vrcholových športových výkonov.
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Cena od 6
do 9
Zobrazujú sa položky 1 az 3 z celkového počtu 3
SOX Land & David James
Pstruhárska 5
972 51 Handlová, SLOVENSKO
+421 (0)905 444 140
soxland@soxland.sk
VŠETKO O NÁKUPE
EUR | CZK | PLN
Newsletter
Prihláste sa k odberu našich noviniek a buďte informovaný ako prvý!
Odoslaním formuláru súhlasite so spracovaním osobných údajov
©2021 www.www.soxland.sk, všetky práva vyhradené
navrhol, naprogramoval a rozhýbal