arrow_upward
Informácie
+421 (0)905 444 140
Veľkoobchod a distribúcia ponožiek a pleténho tovaru
0 KS / 0,00 EUR
Vitajte, môžete sa zaregistrovať, alebo prihlásiť

Spíte v ponožkách alebo bez nich?

Spíte v ponožkách alebo bez nich? Táto zdanlivá maličkosť o vás prezradí viac, ako ste si mysleli!

Niekomu sa zdá spánok s bosými nohami nemožný, iným naopak. Necítili by sa dobre, keby si ponožky nevyzuli. Kam patríte vy a čo to o vás hovorí? 

„Ponožkáči"
Ak si dávate ponožky aj na noc, pravdepodobne ste typ, ktorému je stále zima. Zvlášť na nohy. Môže to súvisieť aj s hrúbkou vašej kože a s rýchlosťou metabolizmu. Tí s pomalším metabolizmom sú tí večne uzimení.
Ale čo keď spíte s ponožkami zo psychických dôvodov, jednoducho sa cítite takto lepšie! Vtedy ste typ človeka, ktorý túži po bezpečí a ochrane. Máte niekoho takého pri sebe? Ak nie, to je dôvod, prečo ste stále „obutí". Potrebujete silný, hlboký a dôverný vzťah. Ste citlivý človek a chcete zdieľať svoje súkromie s druhými. Prajete si veľa maznania a objatí... Ak to raz všetko dostanete, ponožky si vyzlečiete.

„Bosáči"
Pre vás platí rýchlejší metabolizmus, je vám teplo a máte pravdepodobne aj hrubšiu pokožku. To sú biologické faktory, ktoré vás nútia vyzliekať si ponožky. Necítite potrebu si chodidlá zakrývať, skôr naopak, potrebujete ich ochladzovať. 
Zo psychického hľadiska ste nezávislá a slobodomyseľná osôbka. Vy si naopak súkromie strážite a neradi sa púšťate do hlbokých rozhovorov s niekým, komu veľmi nedôverujete, alebo jednoducho na to nemáte chuť. Často ste v pozícii tých ochráncov rodinného krbu, ste úprimní, ale niekedy aj nároční. Zase viete sa postarať o druhých aj o seba!


#
Naspäť
SOX Land & David James
Pstruhárska 5
972 51 Handlová, SLOVENSKO
+421 (0)905 444 140
soxland.sk@gmail.com
VŠETKO O NÁKUPE
EUR | CZK | PLN
Newsletter
Prihláste sa k odberu našich noviniek a buďte informovaný ako prvý!
Odoslaním formuláru súhlasite so spracovaním osobných údajov
©2020 www.www.soxland.sk, všetky práva vyhradené
navrhol, naprogramoval a rozhýbal