arrow_upward
Informácie
+421 (0)905 444 140
Veľkoobchod a distribúcia ponožiek a pleténho tovaru
0 KS / 0,00 EUR
Vitajte, môžete sa zaregistrovať, alebo prihlásiť

KTO STOJÍ ZA ZRODOM ZNAČKY Heat Holders ???

21 September 2016, Autor: Jozef Vaigl, SOXLAND v kategórii:
PRÍBEH  Heat Holders.

Prvá myšlienka priniesť na trh skutočne teplé ponožky, ktoré naozaj fungujú a nebudú len ponožkami nesúcimi pomenovanie TERMO, prišla od môjho dlhoročného priateľa a obchodného partnera, pána Davida Doughty z Veľkej Británie (na fotografii), ktorý sa výrobou ponožiek a obchodu profesionálne venuje už viac ako 40 rokov.

Práve on si počas futbalového zápasu svojho najmladšieho syna Connora v Novembri 2006 ako divák uvedomil, že i napriek drahým, takzvaným termo ponožkám, sú jeho chodidlá neustále vystavené chladu, oziabu ho a je mu na ne zima. Zamyslel sa nad tým, že ak tak trpí on, rovnaké pocity má určite aj množstvo ďalších ľudí.

Trh vtedy požadoval neustále znižovanie cien takýchto termo ponožiek, čo bolo na úkor ich kvality, tenšej hrúbky, nižšej gramáži, inou skladbou materiálov a tým samotnej funkčnosti. David sa rozhodol, že musí priniesť na trh skutočne teplé ponožky, ktoré budú naozaj fungovať, poskytnú izoláciu a ľudia si ich zamilujú. Úlohou vyvinúť takéto ponožky poveril svojho najstaršieho syna Shana, riaditeľa nákupu jednej z najväčších britských spoločností zameraných na výrobu, dovoz a distribúciu ponožiek. A tak sa začalo so samotným vývojom, testovaním, skúšaním, až po dlhých dvoch rokoch boli v roku 2008 na trh predstavené jedinečné termo izolačné ponožky pod značkou Heat Holders.
Pozrite si tento príbeh aj na viedeu: https://www.youtube.com/watch?v=OEAQiVEy_Yo

Niečo o samotných ponožkách.
Heat Holders ponožky boli testované a certifikované významným britským inštitútom a dosiahli „tog rating" 2,34 (tog je štandardom určené meranie, ktorým sa merajú tepelné schopnosti textílií). Laboratórium poznamenalo, že to bolo po prvý krát, čo testovali ponožky so stupňom vyšším ako 2, pričom bežné vychádzkové ponožky dosiahli hodnotu do jedného stupňa.

Konštrukčná metóda je výrobným tajomstvom a je tiež patentovaná v krajine pôvodu. Toto robí produkt jedinečným a pokiaľ je nám doteraz známe, tak aj jediným svojho druhu. Prosím, pozrite sa na vnútro ponožky a všimnite si extra dlhých slučiek froté štruktúry, spojených s extrémnym procesom vyčesania materiálu. Takto sa zachytí oveľa viac teplého vzduchu v materiály v blízkosti pokožky a keďže vzduch samotný je najlepším izolátorom, viac takto zachyteného teplého vzduchu v štruktúre materiálu, znamená lepšiu termo izoláciu a tým vyšší „tog rating".

Pokiaľ sa pohybujete v teplotách pod bodom mrazu alebo v extrémnom chlade, ponožky sú ideálnym riešením pre ochranu vašich nôh. Vhodné ako pre exteriér tak aj pre interiér.
Všetci poznáme nebezpečenstvo spojené s omrznutím alebo podchladením chodidiel. Taktiež vieme, že chlad a zima majú na naše chodidlá negatívny vplyv a odráža sa nám to v nepohode, mizérii a strate motivácie. Na druhej strane, udržanie našich chodidiel v príjemnom teplom prostredí nám dáva lepší pocit, pohodu a vplýva na nás pozitívne.

Takže, kto môže mať osoh z Heat Holders ponožiek?
Zoznam je takmer nekonečný. Každý kto môže trpieť kvôli studeným chodidlám.
Pre začiatok napríklad spomeniem ľudí, ktorí pracujú vonku počas zimy alebo v chladnom studenom priestore. Ako príklad spomenieme cestárov, stavbárov, farmárov, mechanikov, poštárov, terénnych pracovníkov ako aj policajtov či vojakov.

Okrem toho všetkého sú Heat Holders ponožky ideálne pre rôzne outdoor aktivity, ako napríklad prechádzky v prírode, kempovanie, stanovanie, poľovanie či rybárčenie, práce v záhrade alebo aj pre rôzne druhy športov.

Prišli sme na to, že veľa zákazníkov dá prednosť a radšej si priplatí o niečo viac za jedny ponožky, ktoré naozaj fungujú a udržia ich chodidlá teplé, ako by si mali obuť možno termo ponožky lacnejšie či nezodpovedajúcej kvality alebo vrstviť niekoľko ponožiek súčasne.

Od tohto uvedenia na trh, značka dnes okrem ponožiek ponúka aj teplé pančuchy, legíny, čiapky, rukavice, teplé spodné prádlo a neustále vyvíja nové produkty. Celú kolekciu nájdete aj v našom eshope www.soxland.sk - http://www.soxland.sk/heat-holders-72.html


#Heat Holders # #pančuchy # # #
Naspäť
SOX Land & David James
Pstruhárska 5
972 51 Handlová, SLOVENSKO
+421 (0)905 444 140
soxland@soxland.sk
VŠETKO O NÁKUPE
EUR | CZK | PLN
Newsletter
Prihláste sa k odberu našich noviniek a buďte informovaný ako prvý!
Odoslaním formuláru súhlasite so spracovaním osobných údajov
©2021 www.www.soxland.sk, všetky práva vyhradené
navrhol, naprogramoval a rozhýbal