arrow_upward
Informácie
+421 (0)905 444 140
Veľkoobchod a distribúcia ponožiek a pleténho tovaru
0 KS / 0,00 EUR
Vitajte, môžete sa zaregistrovať, alebo prihlásiť

Ako nakupovať

Objednávka a uzatvorenie zmluvy

Súkromná osoba
- objednávka v minimálnom množstve, predajnej jednotke, definovaná ako za 1 pár, 1 kus alebo 1 balenie (balenie - napríklad ak je v jednej etikete zopnutých viac produktov tzv. multibalenie) Ceny sú v tomto prípade zadané za predajnú jednotku 1 pár, 1 kus alebo 1 balenie.

Firma
- objednávka buď v predajnej jednotke 1 pár, 1 kus a podobne, kde udaná cena je maloobchodná a dáva tak možnosť registrovaným veľkoobchodným odberateľom zakúpiť tovar aj v počte 1 pár, 1 kus a podobne.
- objednávka v minimálnom množstve veľkoobchodného balenia, ktoré je zložené z niekoľkých predajných jednotiek, čiže niekoľkých párov, kusov a podobne. Ceny sú v tomto prípade zadané za celé veľkoobchodné balenie, čiže za niekoľko párov, kusov a podobne.

Objednávky prijaté prostredníctvom internetového obchodu www.soxland.sk sú pre obe zmluvné strany záväzné. Odoslaním objednávky zákazník potvrdzuje, že sa oboznámil s tymito nákupnými i reklamačnými podmienkami. Podmienkou platnosti elektronickej objednávky je pravdivé a úplné vyplnenie všetkých údajov a náležitostí požadovaných systémom pri registrácií, alebo pri realizácií objednávky. Kúpna zmluva medzi predávajúcim a kupujúcim vzniká odoslaním objednávky zo strany kupujúceho zákazníka a jej prijatím na strane predávajúceho.

Dodanie tovaru, platba za tovar, odstúpenie od zmluvy, vrátenie tovaru, reklamovanie tovaru nájdete v obchodných podmienkach.
Cena od 0
do 0
SOX Land & David James
Pstruhárska 5
972 51 Handlová, SLOVENSKO
+421 (0)905 444 140
soxland@soxland.sk
VŠETKO O NÁKUPE
EUR | CZK | PLN
Newsletter
Prihláste sa k odberu našich noviniek a buďte informovaný ako prvý!
Odoslaním formuláru súhlasite so spracovaním osobných údajov
©2021 www.www.soxland.sk, všetky práva vyhradené
navrhol, naprogramoval a rozhýbal