arrow_upward
Informácie
+421 (0)905 444 140
Veľkoobchod a distribúcia ponožiek a pleténho tovaru
0 KS / 0,00 EUR
Vitajte, môžete sa zaregistrovať, alebo prihlásiť
Zákazník
Zabudol som svoje heslo Registrácia / Nový účet
 FACEBOOK

3 páry IOMI DIABETIC ČLENKOVÉ zdravotné ponožky pre diabetikov s froté chodidlom ČIERNE

IOM DIABETIC ČLENKOVÉ zdravotné ponožky pre diabetikov s EXTRA širokou a nesťahujúcou konštrukciou, froté chodidlom, ľahkou rozťažnosťou a bez zarezávania sa do pokožky, ktoré chránia a uľahčujú zvládať príznaky cukrovky a s tým súvisiacich ťažkostí. Čierna farba.
Dostupnosť:
Ihneď k odberu
Kód produktu:
IOMITRA
Výrobca:
SockShop
Značka:
IOMI
Zvoľte variantu:
Farba:
Veľkosť ponožiek:
CENA:
10,00 EUR
za 3 páry
(1 pár za 2,78 € bez DPH)
8,33 EUR bez DPH
Ďaľšie produkty z kategórie 
 a 
Popis produktu 3 páry IOMI DIABETIC ČLENKOVÉ zdravotné ponožky pre diabetikov s froté chodidlom ČIERNE
TECHNICKÉ PARAMETRE
Výška lemu
Členková
Hrúbka materiálu
Stredná
Multipárové balenie
3. párové
Obdobie
Celorok
IOMI DIABETIC zdravotné členkové ponožky s froté chodidlom pre diabetikov, farba ČIERNA, vytvorené špeciálne pre diabetikov ale vhodné aj pre každého, kto hľadá trochu viac pohodlia. Chránia a uľahčujú zvládať príznaky cukrovky a s tým súvisiace ťažkosti. S EXTRA širokou a nesťahujúcou konštrukciou týchto ponožiek dostane každý diabetik to, čo od ponožiek potrebuje - jemnú a ľahkú rozťažnosť, ktorá sa prispôsobí tvaru nôh bez silného stiahnutia a bez zarezávania sa do pokožky, čím napomáhajú dobrému krvnému obehu. Ponožky v tomto troj-párovom balení sú vyrábané z priadze s obsahom jemnej bavlny príjemnej na omak, polyesteru Coolmax a Actifresh - hygienicky nezávadné ošetrenie. Chodidlá tak ostávajú chladnejšie, čerstvejšie a suchšie. Froté chodidlo a plochý šev špičky tiež prispievajú k lepšiemu pohodliu.
Materiálové zloženie:  51% Polyester, 37% Bavlna, 11% Akryl,   1% Elastan LYCRA.

Ak ste si obľúbili naše originálne „IOMI - 3. párové diabetické ponožky pre opuchnuté nohy“, veríme, že táto verzia členkových ponožiek s nízkym lemom je pre Vás ideálna, pretože ponúkajú rovnaký komfort v praktickej nízkej dĺžke lemu, aby ste sa mohli postarať o svoje chodidlá rovnako dobre aj v lete.


UPOZORNENIE:  Takzvané diabetické ponožky alebo ponožky pre cukrovkárov nemôžu kontrolovať alebo liečiť cukrovku (diabetes).
Naše ponožky pre diabetikov majú 4 hlavné body:
1. Voľný lem - nohu nesťahujú a menej ju obmedzujú ako bežné ponožky. Je to odporúčané diabetikom, pretože trpia vysokou hladinou cukru v krvi, ktorá môžu spôsobiť poškodenie nervov (neuropatiu) a zlý krvný obeh. Preto je dôležité, aby sa zabránilo zarezávaniu do kože.
2. Mäkká česaná bavlna - ponožky sú vyrobené z mäkkej česanej bavlny, ktorá umožňuje nohám dýchať a napomáha udržiavať nohy v suchu, čo je dôležité, aby sa zabránilo kožným infekciám.
3. Plochý šev špičky - jedná sa o hladký plochý šev, aby sa zabránilo treniu spôsobujúcemu drobné poranenia, ako sú pľuzgiere. Rezy a vredy môžu byť nebezpečné pre osoby s cukrovkou, pretože môžu viesť k infekciám a v najhoršom prípade až k amputácii.
4. Dobre sadnú  - ponožky zodpovedajú, prispôsobia sa tvaru nohy a chodidla, aby sa zabránilo stiahnutiu a odreninám.
Pridajte svoj komentár
SOX Land & David James
Pstruhárska 5
972 51 Handlová, SLOVENSKO
+421 (0)905 444 140
soxland@soxland.sk
VŠETKO O NÁKUPE
EUR | CZK | PLN
Newsletter
Prihláste sa k odberu našich noviniek a buďte informovaný ako prvý!
Odoslaním formuláru súhlasite so spracovaním osobných údajov
©2021 www.www.soxland.sk, všetky práva vyhradené
navrhol, naprogramoval a rozhýbal